Bellamy Marylou 3 uksega riidekapp

687.00 (sisaldab käibemaksu)

Tarne 1 kuni 2 kuud

TASUTA TRANSPORT!

Võrdle

Kirjeldus

Kapp on konstrueeritud kahest osast: laiemast ja kitsamast. Laiem, kaks ust on varustatud riidepuu ja kahe avara riiuliga (mis katavad kogu kapi selle osa laiuse). Kitsam sektsioon on varustatud riiulitega, millest kolmel on reguleerimisvõimalus. Valmistatud kahe sahtliga: laiema ja kitsamaga, mis on varustatud pehme sulgemissüsteemi funktsiooniga .

Riidekapp on valmistatud kõrgekvaliteedilisest MDF-plaadist, mis on värvitud valgeks  ja mööbliplaadist (küljed ja siseosad). Kasutamise ohutuse ja mugavuse suurendamiseks on kasutatud ohutuid ja usaldusväärseid juhtrööpaid, mis on varustatud täiendava sulgemissüsteemiga.

Mõõdud (cm): L: 146,5 S: 52,5, K: 174,5 Ligikaudne

Mööbel on viimistletud Itaalia tarnija spetsiaalselt valitud värviga, millel on ainulaadsed omadused kivistumisel, nii et mööbel on vastupidav kahte tüüpi kahjustustele: – kemikaalid: kaitseb vedelike,  õlide ja muude puhastusvahendite mõju eest; – mehaaniline kaitse igasuguste kriimustuste eest, mis tekivad mööbli kasutamisel. Sobitatud värv loob täiesti sileda kattekonstruktsiooni. Spetsiaalsed materjalid loovad õrna satiini tuhmi efekti.

Värvil on kõik nõutavad sertifikaadid. Tänu spetsiaalselt karastatud värvile ei eralda need kahjulikke aineid. Kõik meie tooted on lahtiselt pakendatud ja neid saab ise kokku panna, järgides mugavuse huvides hõlpsasti järgitavaid juhiseid.