Allahindlus!

Alumiiniumist elevandiga viirukihoidja

3.38 (sisaldab käibemaksu)

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Alumiiniumist elevandiga viirukihoidja

Mõõt 7cm

 Alumiiniumist elevandiga viirukihoidja koosneb ümmargusest plaadist, millel on väike elevant. See on kuldset värvi ja sisaldab kaunistusi, mis meenutavad religioosset Aasiat. Elevandi seljal on auk, kuhu saab viirukipulga viltu asetada. Tuhk langeb otse alusele. Hoidik on spetsiaalselt loodud viirukipulkade ohutuks põletamiseks. Sama aluse peal saad põletada ka koonusekujulist viirukit.

Mida tähendab ja sümboliseerib elevant?

India kultuuris on elevant vaimse tugevuse, maaläheduse ja vastustustunde sümboliks. Lisaks sümboliseerib elevant jõudu, tarkust, pikaealisust, õnne, lojaalsust ja edasipüüdlikkust ning tegu on väga heaendelise loomaga.

Lisaks võib veel tuua, et näiteks Hiinas arvatakse, et elevant tõmbab õnne ligi ning seetõttu soovitatakse elevandikuju panna aknalauale, sest siis tuleb õnn akna kaudu majja. Elevandikuju puhul on oluline ka elevandi londi asend. Üles tõstetud lont takistab õnnel ära minemast ehk on õnnetoov, alla lastud lont on aga kaitsefunktsiooniga. Kui juhtute elevanti unes nägema, siis annab see märku sellest, et takistused saavad ületatud.

 

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange