Allahindlus!

AMETÜST käevõru

7.78 (sisaldab käibemaksu)

1 laos

Kirjeldus

AMETÜST käevõru

Ametüst on võimas ja kaitsev kivi, millel on lai valik eeliseid.

Mõned ametüsti tervendavad omadused ja jõud on järgmised:

Looduslik rahusti: Ametüst vabastab inimese stressist ja pingest, rahustab ärrituvust, tasakaalustab meeleolumuutusi, hajutab viha, raevu, hirmu ja ärevust.

Ametüst aktiveerib vaimset teadlikkust: sellel hinnalisel kivil on silmapaistev tervendav ja puhastav jõud. Ametüst suurendab inimese psüühilisi võimeid.

Suurendab kainust: aitab vähendada alkoholisõltuvust.

Unetuse leevendamine: kui Ametüst on teie elus, siis võite olla kindel, et magate öösel palju. See aitab unenägusid paremini meeles pidada ja mõista.

Hormoonide tootmine: Ametüst mängib väga olulist rolli üldises ainevahetuses, eriti tasakaalustades endokriinsüsteemi, aidates kaasa kehas kasutatavate hormoonide aktiivsele tootmisele.

Immuunsüsteemi tugevdamine: Ametüst aitab kehal haigustega võidelda ja neid kõrvaldada. See kivi aitab puhastada verd, mis vähendab füüsilist, emotsionaalset ja psühholoogilist valu või stressi. Ametüst on kasulik inimestele, kes põevad kopsu- ja hingamisteede haigusi, nahahaigusi, rakuhäireid ja seedesüsteemi haigusi

Kaitseb psüühiliste rünnakute eest: kaitsva Ametüsti kristalli kandmisega saate kaitset igasuguste kannatuste eest, sealhulgas vaimsete rünnakute eest.

Kasulikku- peale kristallide kättesaamist puhasta need, lae ja programmeeri!

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange