AMETÜST kobar

AMETÜST kobar on tugev vaimne kivi, see tervendab kroontšakrat. Samuti on see tugev kaitsekristall, loomulik stressimaandaja ja tugevdab teie sisemist jõudu.

5.0023.00 (sisaldab käibemaksu)

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.

Kirjeldus

AMETÜST kobar on tugev vaimne kivi, see tervendab kroontšakrat. Samuti on see tugev kaitsekristall, loomulik stressimaandaja ja tugevdab teie sisemist jõudu. Ametüst parandab aurat, et kergemini ühineda jumalike energiatega.

Füüsilisel tasandil aitab leevendada peavalu, stressi ja unetust.

Ametüst on looduslik rahusti: Ametüst vabastab inimese stressist ja pingest, rahustab ärrituvust, tasakaalustab meeleolumuutusi, hajutab viha, raevu, hirmu ja ärevust.

Ametüst aktiveerib vaimset teadlikkust: sellel hinnalisel kivil on silmapaistev tervendav ja puhastav jõud. Ametüst suurendab inimese psüühilisi võimeid.

Suurendab kainust: aitab vähendada alkoholisõltuvust.

Unetuse leevendamine: kui Ametüst on teie elus, siis võite olla kindel, et magate öösel palju. See aitab unenägusid paremini meeles pidada ja mõista.

Hormoonide tootmine: Ametüst mängib väga olulist rolli üldises ainevahetuses, eriti tasakaalustades endokriinsüsteemi, aidates kaasa kehas kasutatavate hormoonide aktiivsele tootmisele.

Immuunsüsteemi tugevdamine: Ametüst aitab kehal haigustega võidelda ja neid kõrvaldada. See kivi aitab puhastada verd, mis vähendab füüsilist, emotsionaalset ja psühholoogilist valu või stressi. Ametüst on kasulik inimestele, kes põevad kopsu- ja hingamisteede haigusi, nahahaigusi, rakuhäireid ja seedesüsteemi haigusi

Kaitseb psüühiliste rünnakute eest: kaitsva Ametüsti kristalli kandmisega saate kaitset igasuguste kannatuste eest, sealhulgas vaimsete rünnakute eest.

Kasulikku- peale kristallide kättesaamist puhasta need, lae ja programmeeri!

Erinevate puhastamise ja laadimise viiside kohta saad lugeda siit.

Programeerimine:

1. Hoia kritalli enda vasakus käes (vasakukäelisd paremas käes).
2.  Mõtle läbi, millega sa tahad, et see kristall sind toetaks, olgu selleks siis uue töökoha leidmine või armastuse leidmine. Hoides endiselt kivi vasakus käes, kujutage ette ja tunnetage, mis tunne oleks, kui te selle soovi saavutaksite. Kujutlege nagu see soov oleks juba täitunud.
3.Kui olete oma soovi visualiseerinud andke oma kristallile ülesanne öeldes “Programmeerin su tooma oma ellu armastuse. Aitäh” või mida sa iganes soovid.
4. Kanna kristalli kaasas või hoia enda läheduses, et sinu soov saaks täituda.
Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange