Ametüst – võimas kaitsekivi

3 makset 0.73€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

2.20 (sisaldab käibemaksu)

9 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Ametüst on võimas ja kaitsev kivi, millel on lai valik eeliseid.

Mõned ametüsti tervendavad omadused ja jõud on järgmised:

Looduslik rahusti: Ametüst vabastab inimese stressist ja pingest, rahustab ärrituvust, tasakaalustab meeleolumuutusi, hajutab viha, raevu, hirmu ja ärevust.

Ametüst aktiveerib vaimset teadlikkust: sellel hinnalisel kivil on silmapaistev tervendav ja puhastav jõud. See teeb seda, avades intuitsiooni ja suurendades inimese psüühilisi võimeid.

Suurendab kainust: muudab inimese kaine mõistuse korral joomise või muude tegevustega liialdamise korral, mis võib põhjustada sõltuvusi. Ametüst teeb seda, avaldades vaimule rahustavat efekti ja ergutades keha, hoides seeläbi inimesi keskendununa ja teadlikud sündmustest nende ümbruses.

Unetuse leevendamine: kui Ametüst on paigas, võite olla kindel, et magate öösel palju. See aitab veelgi paremini meeles pidada ja unenägusid mõista.

Hormoonide tootmine: Ametüst mängib väga olulist rolli üldises ainevahetuses, eriti tasakaalustades endokriinsüsteemi, aidates kaasa kehas kasutatavate hormoonide aktiivsele tootmisele.

Immuunsüsteemi tugevdamine: Ametüst aitab kehal haigustega võidelda ja neid kõrvaldada. See kivi aitab puhastada verd, mis vähendab füüsilist, emotsionaalset ja psühholoogilist valu või stressi. Ametüst on kasulik inimestele, kes põevad kopsu- ja hingamisteede haigusi, nahahaigusi, rakuhäireid ja seedesüsteemi haigusi

Kaitseb psüühiliste rünnakute eest: kaitsva Ametüsti kristalli kandmisega saate kaitset igasuguste kannatuste eest, sealhulgas vaimsete rünnakute eest ja nende eest, mis võivad olla põhjustatud välistest allikatest, näiteks inimestest.

Vääris- ja poolvääriskive on alates salvestatud ajaloost kasutatud vaimseks, emotsionaalseks ja füüsiliseks tervendamiseks. Tervendajad üle kogu maailma kasutavad tervendavaid kristalle ja kive. Kristalle ja kive ei tohi kasutada ühegi terviseseisundi või vaevuse retseptina, diagnoosina ega ravina. Meie pakutav teave on oma olemuselt puhtalt metafüüsiline ega ole mingil juhul meditsiiniline. Kristalliravi ei ole iseseisev teraapia, vaid teraapia, mis on osa terviklikust tervendavast lähenemisest.

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.