BERGAMOT eeterlik õli 10ml

Bergamot  eeterlik õli on meeleolu tõstja ja hea tuju looja. Stressi, masendust ja hirmu leevendav, unehäireid kõrvaldav. Nahapõletike ja vinnide raviks, söögiisu tasakaalustav, jämesoolepõletikku, hemorroide, suupõletikke raviv, valusid leevendav, palavikku alandav, higilõhna ärahoidev, krampe leevendav.

6.08 (sisaldab käibemaksu)

5 laos

Kirjeldus

Bergamot  eeterlik õli on meeleolu tõstja ja hea tuju looja. Stressi, masendust ja hirmu leevendav, unehäireid kõrvaldav. Nahapõletike ja vinnide raviks, söögiisu tasakaalustav, jämesoolepõletikku, hemorroide, suupõletikke raviv, valusid leevendav, palavikku alandav, higilõhna ärahoidev, krampe leevendav. Antiseptiline, baktereid hävitav.

NB! UV-kiirtele tundlikkus! Koos alkoholiga võib tekitada kurvameelsust!

See tsitruselise, kuid magusa lõhnaga eeterlik õli on suurepärane lõdvestunud ja õnneliku tunde loomiseks. See on kasulik kuseteede infektsioonide, nahahädade ravis ning parandab maksa, põrna ja mao funktsioone.

Bergamoti eeterlikku õli kasutatakse aroomiteraapias depressiooni, pinge, madala enesekindluse, hirmu ja hüsteeria raviks.

See on kasulik nahainfektsioonide, nagu üldised haavad, psoriaas, külmavillid ja ekseem, paranemisel.

Väidetavalt aitab see õli neid, kes põevad kompulsiivset söömishäiret, sünnitusjärgset depressiooni, külmetushaigusi ja grippi.

 

 

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange