Draakoni verekivi – aitab saavutada eesmärke

3 makset 0.58€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

1.75 (sisaldab käibemaksu)

11 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Need poleeritud draakoni verekivid toidavad teie loovust ja aitavad teil oma eesmärke saavutada. Nad õhutavad armastust, kirge ja andestust ning tõmbavad ligi ohtralt armastavat energiat. 

METAFÜÜSILISED OMADUSED:

Eesmärk: loovus, külgetõmme, armastus

Tšakra: juurtšakra, süda

Tähtkuju: Neitsi

Elemendid: Maa

Draakoni verekivi soodustab vaimset kasvu ja toetab vaimset enesetervendamist. Draakonikivi inspireerib teie isiklikku jõudu. Mõned arvavad, et draakon on tarkuse ja kindluse sümbol ning Draakonikivi õhkab neid omadusi. Draakonikivi on otse ühenduses Südametšakraga. See julgustab armastust, kirge ja andestust. Draakonikivi on energiline kivi, mis tõmbab ligi ohtralt armastavat energiat. See aitab ühendada teid oma sisemise jõuga ja ühendada teid Maaga.

Juurtšakra:

Juurtšakra, tuntud ka kui Muladhara või alus, asub selgroo allosas. See on meie keha ja hinge alus. Teie juurtšakra sisaldab teie põhilist elujõudu. Kui see on tasakaalus, aitab see teid maandada ja tagab stabiilsuse. Avatud juurtšakra laseb energial läbi keha voolata ning pakub turva- ja turvatunnet. Juurtšakra kiirgab Maa elemendi energiat. Tasakaalustatud juurtšakra aitab maandada teisi tšakraid ning võimaldab teil end oma kehas ja ümbritsevas keskkonnas mugavalt tunda.

Vääris- ja poolvääriskive on alates salvestatud ajaloost kasutatud vaimseks, emotsionaalseks ja füüsiliseks tervendamiseks. Tervendajad üle kogu maailma kasutavad tervendavaid kristalle ja kive. Kristalle ja kive ei tohi kasutada ühegi terviseseisundi või vaevuse retseptina, diagnoosina ega ravina. Meie pakutav teave on oma olemuselt puhtalt metafüüsiline ega ole mingil juhul meditsiiniline. Kristalliravi ei ole iseseisev teraapia, vaid teraapia, mis on osa terviklikust tervendavast lähenemisest.

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.