Allahindlus!

EMOTSIONAALNE TASAKAAL kristallikomplekt

6.91 (sisaldab käibemaksu)

3 laos

Kirjeldus

EMOTSIONAALNE TASAKAAL kristallikomplekt

Kristallikomplekt ” EMOTSIONAALNE TASAKAAL” koondab kõik kristallid, mis parandavad teie emotsioone hormonaalse tasakaalutuse ajal (PMS, puberteet, menopaus).

Komplekt sisaldab 1 x kuukivi, 1 x ametüst , 1 x lepidoliit, 1 x labradoriit ja 1 x tsitriinning kaasas on trükitud juhend, mis selgitab kristallide erinevaid omadusi ja juhised selle kohta, kuidas kristallidest parimat kasu saada. 

Kuukivi on sisemise kasvu ja tugevuse kivi ning seda kantakse, kui otsitakse oma ellu uut algust, kuna see leevendab emotsionaalset ebastabiilsust ja stressi, pakkudes kandjale rahulikumat ellusuhtumist.

Ametüst on võimas ja kaitsev kivi, millel on kõrge vibratsioon. See aitab kaitsta negatiivse energia eest, võimaldades kasutajal selgemat mõelda, tõsta tuju ning edendada emotsionaalset stabiilsust ja sisemist tasakaalu.

Lepidoliit on sisemise rahu kivi, mis aitab võidelda ärevusega ning on parim kristall meele rahustamiseks. Lepidoliit aitab teil uuesti oma kesest leida.

Labradoriit on ülimalt müstiline kaitsekristall. See on valguse tooja ja suunab soovimatu ja negatiivse energia teie auraväljast kõrvale, samuti vähendab stressi, ebakindlust ja vajadust ihade järele.

Tsitriin kannab endas päikese jõudu. See teeb sellest võimsa puhastuskivi, mis annab soojust ja positiivset energiat. Seda nimetatakse heaks universaalseks kristalliks, kuna see võib tõsta enesehinnangut ning motiveerida ja taaselustada meelt.

See kristallide kombinatsioon toetab sind  ning aitab sul saavutada harmooniat ja tunda end rohkem iseendana.

NB! PILT ON ILLUSTRATIIVNE

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange