Allahindlus!

Maagiline loitsuküünal- Armastus

14.40 (sisaldab käibemaksu)

1 laos

Kategooria:

Kirjeldus

See roosade kvartsist kristallide ja jasmiini lõhnaga sojavahaküünal on ARMASTUSE küünal. Küünlaid kasutatakse enamikes maagilistes rituaalides nende vapustava jõu tõttu. Nad toovad tule, taassünni ja puhastuse energiat. Armastuse küünla valgus sütitab armastajate südames kaks olulist energiat: romantika ja kirg. Tavaliselt on roosad küünlad pühendatud romantilisele ja puhtale armastusele ning punased küünlad kirele ja võrgutusele. Aga hea romantika vajab natuke mõlemat! Armastus on väga oluline, kuid sensuaalsus ja võrgutamine on ka paari elus hädavajalikud. Sellepärast on armastusküünal terviklik: see toidab partnerite vahelist kire ja kiindumuse tuld. Oma heleduse ja jõuga aitab see küünal teie romantikat tugevdada.

Kuidas teha täiuslikku loitsu:

1. samm: vali küünal või küünalde kombinatsioon, mis esindab asju, mida sa oma elus kõige rohkem soovid. Leia kodus mõnus vaikne koht, kus loitsu tegema hakat.

2. samm: aseta oma amuletid (nt fotod, juveelid või kivid) selle kõrvale. Ära süüta küünalt kohe, vaid jäta mõneks minutiks seisma.

3. samm: tunneta küünla süütamiseks õiget aega. Kui oled selle süüdanud, kasuta võimalust küsida seda, mida kõige rohkem ihaldad, seejärel kasuta aega mediteerimiseks ja mõtisklemiseks.

4. samm: kui küünal on kustunud, puhasta järelejäänud kristallid.

5. samm: kandke küünlast järgi jäänud kritalle iga päev endaga kaasas, et maagiat pikendada.

Küünal on pakitud karpi.

Põlemisaeg: 50 tundi – Sojavahast küünal – Kaal: 600g K: 20cm P: 5cm

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange