MÄEKRISTALL – energiate võimendaja

2.004.50 (sisaldab käibemaksu)

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.

Kirjeldus

MÄEKRISTALL – energiate võimendaja

NB! SEE KRISTALL ON KOHUSTUSLIK OSA TEIE KRISTALLIDE KOLLEKTSIOONIS, SEST SEE VÕIMENDAB KÕIKIDE TEISTE KRISTALLIDE MÕJU

See kalliskivi on täis imesid. Sellel on oma raviomaduste tõttu tohutu potentsiaal.

Kuidas mäekristall sind abistab

Füüsilisel tasandil: Valu, kõrvetised, immuunsüsteemi tugevdamine ja toetamine, neeruhäired ja tervis, mälu tervis, valu leevendamine, käbinääre, operatsioonijärgne paranemine, uni, kilpnäärme tasakaal ja tervis, peapööritus, elujõud

Emotsionaalsel tasandil: Aktsepteerimine, emotsionaalne tasakaal, emotsionaalne tervenemine, emotsionaalne stabiliseerimine, sõprus, harmoonia, rõõm, visadus, stressi või pinge vähendamine

Vaimsel tasandil: Mäekristal võimendab energiat ja mõtlemist, aga ka teiste kristallide mõju. See neelab, salvestab, vabastab ja reguleerib energiat.

Kas olete tavaliselt haigustele vastuvõtlik? Mäekristall aiatb teie immuunsust tugevdada.Selle kristalli  füüsilised raviomadused tõstavad teie vastupanuvõimet mis tahes haigusele.

Mäekristall on suurepärane vahend kehale DETOXI tegemiseks. Samuti suurendab see teie ainevahetust. Olge valmis vabanema soovimatutest toksiinidest ja jääkainetest ning kaotama oma kehalt liigsed kilod.

Kasulikku- peale kristallide kättesaamist puhasta need, lae ja programmeeri!

Erinevate puhastamise ja laadimise viiside kohta saad lugeda siit.

Programeerimine:

1. Hoia kritalli enda vasakus käes (vasakukäelisd paremas käes).
2.  Mõtle läbi, millega sa tahad, et see kristall sind toetaks, olgu selleks siis uue töökoha leidmine või armastuse leidmine. Hoides endiselt kivi vasakus käes, kujutage ette ja tunnetage, mis tunne oleks, kui te selle soovi saavutaksite. Kujutlege nagu see soov oleks juba täitunud.
3.Kui olete oma soovi visualiseerinud andke oma kristallile ülesanne öeldes “Programmeerin su tooma oma ellu armastuse. Aitäh” või mida sa iganes soovid.
4. Kanna kristalli kaasas või hoia enda läheduses, et sinu soov saaks täituda.

 

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange