Allahindlus!

POSITIIVSED MUUTUSED kristallikomplekt

6.91 (sisaldab käibemaksu)

1 laos

Kirjeldus

POSITIIVSED MUUTUSED kristallikomplekt

Kui soovite lahti lasta halbadest harjumustest ja negatiivsusest ning teha muudatusi paremuse poole, siis see kristallikomplekt on loodud sulle.

See kristallikomplekt sisaldab 1 x poleerimata aventuriin, 1 x kuukivi, 1 x Amasoniit ja 1 x punane tiigrisilm ning kaasas on trükitud juhend, mis selgitab kristallide erinevaid omadusi ja juhiseid, kuidas oma komplektist parimat kasu saada.

Roheline Aventuriin on suurepärane kristall enda sees olevate kahtluse ületamiseks ja on tuntud uute võimaluste ligitõmbamise poolest, mis oma elus positiivsete muudatuste tegemisel on hindamatu väärtusega. Tõeline enesekindlust suurendav kristall toob kandjale ka optimismi ja küllust.

Kuukivi on “Uue Alguse” kivi ja sobib seetõttu selle komplekti jaoks suurepäraselt. See aitab emotsioone rahustada, et saaksite olukordadele ratsionaalsemalt mõelda. See võimaldab teil edendada ja kasutada oma intuitsiooni..

Amasoniit on kristall, mis annab teile usku teie enda otsustesse. See võimaldab teil probleeme igast küljest vaadelda ja seega teha häid otsuseid ja vajadusel tuua oma ellu muudatusi.

Punane tiigrisilm on komplekti valitud, kuna see annab kõrge motivatsiooni. Nii et kõik kokku pandud kristallid aitavad teil segadusest lahti saada, positiivseid muutusi teha ja säilitada kõrge motivatsiooni muutusi näha, pakkudes teile edaspidiseks parimaid tulemusi.

NB! PILT ON ILLUSTRATIIVNE

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange