PRENIIT

PRENIIT toetab elamist läbi südame ja suurendab tingimusteta armastuse tunnet kõige ja kõigi vastu. Toob südamerahu, vabastab pingetest ja muredest.

2.003.50 (sisaldab käibemaksu)

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.

Kirjeldus

PRENIIT toetab elamist läbi südame ja suurendab tingimusteta armastuse tunnet kõige ja kõigi vastu. Toob südamerahu ja rõõmuenergia, vabastab pingetest ja muredest.

Preniit aktiveerib teie isikliku jõu, võimaldades teil paremini oma südant järgida. See kiirgab tervendavat energiat, aidates vaigistada rahutust teie hinges.  See aitab sind tõsta ja julgustab jääma endale truuks. Preniit on seotud Südametšakraga. See loob ühenduse südame ja mõistuse tahte vahel.  Prehniit on õrn ja julgustav kivi, mis võimaldab paremini väljendada oma armastust universumi vastu.

Sodiaagimärk: Kaalud

Kasulikku- peale kristallide kättesaamist puhasta need, lae ja programmeeri!

Erinevate puhastamise ja laadimise viiside kohta saad lugeda siit.

Programeerimine:

1. Hoia kritalli enda vasakus käes (vasakukäelisd paremas käes).
2.  Mõtle läbi, millega sa tahad, et see kristall sind toetaks, olgu selleks siis uue töökoha leidmine või armastuse leidmine. Hoides endiselt kivi vasakus käes, kujutage ette ja tunnetage, mis tunne oleks, kui te selle soovi saavutaksite. Kujutlege nagu see soov oleks juba täitunud.
3.Kui olete oma soovi visualiseerinud andke oma kristallile ülesanne öeldes “Programmeerin su tooma oma ellu armastuse. Aitäh” või mida sa iganes soovid.
4. Kanna kristalli kaasas või hoia enda läheduses, et sinu soov saaks täituda.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange