Punane japsis -kaitse

3 makset 0.58€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

1.75 (sisaldab käibemaksu)

11 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Punane japsis on tuntud kui füüsilise jõu ja energia kivi, mis tõstab vastupidavust. Need poleeritud kivid suurendavad stabiilsust, leevendavad emotsionaalset stressi ja aitavad kaasa loovusele. Need aitavad teil rasketel aegadel julgust  leida. Punane Japsis on ka üks tugevamaid juurtšakra kive, mis aitavad teid maandada ja stabiliseerida teie mõtteid, emotsioone ja aurat.

METAFÜÜSILISED OMADUSED:

Millal kasutada: maandus, kaitse, pingestamine

Tšakra: juur

Tähtkuju: Jäär, Skorpion

Elemendid: Maa

Punane Jaspis on tugev kivi, mis suurendab stabiilsust ja isiklikku jõudu. See võib aidata suurendada teie vastupidavust. Punane jaspis on ka väga kaitsev kivi ja võib leevendada emotsionaalset stressi. See on täis elujõudu ja võib aidata kasvatada loovust. Punane Jaspis on üks tugevamaid juurtšakra kive. See aitab teid maandada ja stabiliseerida teie mõtteid, emotsioone ja aurat. Punane Jaspis aitab ka sind tasakaalustada ning on füüsilise jõu ja energia kivi. See aitab teil leida julgust rasketel aegadel ja tuge emotsionaalselt rasketes olukordades.

Juurtšakra asub selgroo allosas. See on meie keha ja hinge alus. Teie juurtšakra sisaldab teie põhilist elujõudu. Kui see on tasakaalus, aitab see teid maandada ja tagab stabiilsuse. Avatud juurtšakra laseb energial läbi keha voolata ning pakub turva. Juurtšakra kiirgab Maa elemendi energiat. Tasakaalustatud juurtšakra aitab maandada teisi tšakraid ning võimaldab teil end oma kehas ja ümbritsevas keskkonnas mugavalt tunda.

Vääris- ja poolvääriskive on alates salvestatud ajaloost kasutatud vaimseks, emotsionaalseks ja füüsiliseks tervendamiseks. Tervendajad üle kogu maailma kasutavad tervendavaid kristalle ja kive. Kristalle ja kive ei tohi kasutada ühegi terviseseisundi või vaevuse retseptina, diagnoosina ega ravina. Meie pakutav teave on oma olemuselt puhtalt metafüüsiline ega ole mingil juhul meditsiiniline. Kristalliravi ei ole iseseisev teraapia, vaid teraapia, mis on osa terviklikust tervendavast lähenemisest.

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.