RAHA viiruk

RAHA viiruk sobib suurepäraselt õnne ja jõukuse enda ellu meelitamiseks.

2.50 (sisaldab käibemaksu)

2 laos

Kirjeldus

RAHA viiruk sobib suurepäraselt õnne ja jõukuse enda ellu meelitamiseks.

Viirukite põletamine soodustab lõõgastumist, aitab uinuda, soodustab keskendumist, stimuleerib loovust, tõstab motivatsiooni . Põletage viirukeid lihtsalt mõnusa aroomi saamiseks eluruumi või kasuta konkreetseks eesmärgiks.

Lisaks RAHA viirukile tõmbab rahaenergiat juurde ka viirukid nagu KANEEL, VANILJE, PATŠULI, NELK, JASMIIN, VETIVER, MÄND JA KARDEMON.

Kaneel tõstab teie teadvuse külluse sagedusele. Oma kõrge, magusa ja puhta vibratsiooniga tuletab see lõhn teile meelde, et küllus on teie loomulik olek ning et olete raha ja iga imelise asja väärt.

Nelk aitab ületada külluseplokke ja viia teid rikkuse lõputusse voolu, mis on teie sünniõigus. See viirukilõhn aitab vabaneda rahaga seotud hirmudest ning tunda end püsivalt turvaliselt ning Maa ja Universumi poolt toetatuna.

Patšuli aroom ei sobi kõigile, kuid kui juhtute seda lõhna nautima, on see üks parimaid taimi raha ligitõmbamiseks. Miski ei maanda teid teie kehas ja füüsilises maailmas nii nagu patšuli lõhn. See ühendab meid maa rikkusega ja inspireerib meid lubama luksuslikul õnnistustel lõputult voolata meie ellu.

Jasmiin avab meie loomuliku külgetõmbejõu ja aitab seega meelitada ligi nii raha kui ka armastust.

Vetiver on eriti kasulik raha ja küllusega seotud kauaaegsete blokeeringute eemaldamiseks. Kui olete minevikus kogenud traumat, mis on põhjustanud tunde, et olete oma kehast ja füüsilisest maailmast lahutatud, võib vetiver aidata teil taastada  heaolutunde. See omakorda võib aidata teil ümber kirjutada kõik vanad uskumused, mis on teid varem hoidnud puuduse tsüklis.

Vanilje soojendab südant, teeb vaimu magusaks ning aitab meil end hubaselt ja turvaliselt tunda. See lõhn ühendab meid raha energiaga.Vanilje on muide ka suurepärane viiruk, mida armastuseks ligimeelitamiseks põletada.

Mänd kutsub sinu ellu õnne, elujõu ja püsiva jõukuse. Mänd tõstab tuju ning aitab tunda elevust ja rõõmu rahast ja seda ligimeelitavatest tegevustest. See ilõhn äratab ka meie intuitsiooni, nii et me teame täpselt, mida teha, et oma rahavoogu järk-järgult suurendada.

Safran on kuulus kui üks kõige kallimaid vürtse. Safrani viiruk on üks võimsamaid aromaatseid rahamagneteid, kuna see annab tunde, et kõik on hästi, et raha voolab teieni lõputult ja et olete loomult rikas.

Kardemon äratab ja kosutab meelt, rahustades samal ajal keha ja leevendades stressi. See viiruk tuletab meile meelde, et elu on ilus, loodus on külluslik ja et Universum on helde ja soovib, et sul õnnestuks kõik ettevõtmised. Kardemoni lõhn peletab mure ning asendab selle  heaolutundega.

Viirukipulkade kasutamine on lihtne, lihtsalt süütage viiruki ots, kui ots hakkab hõõguma, kustutage viiruk ja asetage see viirukihoidjasse.

Põleta viirukit vaid viirukihoidjas.

Pakend sisaldab 15tk viirukipulka, mille umbkaudne põlemise aeg on 30 minutit.

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.