Roheline aventüriin- jõukus ja küllus

3 makset 0.58€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

1.75 (sisaldab käibemaksu)

8 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Roheline aventuriin on südametšakra kivi, mis on alati valmis äratama neid kaugeleulatuva armastuse ja fantaasia tundeid, kuid viisil, mis tundub tugev ja terve, alati valmis teid üles tõstma. See on lohutaja, harmoniseerija ja kristall, mida võiksid kaasas kanda kõik need, kes soovivad oma maailma veidi rohkem õnne tuua. Ükskõik, kas vajate rikkust, armastuse ja sõpruse lisaküllust või lihtsalt kasvu, soovib Aventuriin ühte asja – et teil õnnestuks kõik oma hämmastavad ettevõtmised, olenemata sellest, kui suured või väikesed need on. 

METAFÜÜSILISED OMADUSED:

Millal kasutada: tervenemine, õnn, optimism

Tšakra: Süda

Tähtkuju: Jäär

Elemendid: maa, vesi

Arvatakse, et roheline aventuriin, mida sageli nimetatakse võimaluste kiviks, on üks jõukuse ja küllusega kõige enam seotud kristalle. See aitab tõsta loovust ja motivatsiooni. Roheline aventuriin toetab teie individuaalsust ning suurendab entusiasmi ja optimismi. Roheline aventuriin tasakaalustab südametšakrat ja on armastuse kivi. See ühendab endas vee ja maa elementide energiad. Kui alustate millegi uuega, võib see olla teile toeks ja tõsta teie eneseusku ja julgust uus teoks teha.

Südametšakra,on tšakra, mis on kõige paremini kooskõlas teie emotsioonidega, eriti armastusega. Kui Südametšakra on terve, aitab see avada teid uutele kogemustele ja igasugustele uutele suhetele. Samuti aitab see leevendada minevikuhaavu ning õppida ja kasvada negatiivsetest kogemustest. Südametšakra on kaastunde tšakra, mis võimaldab teil andestada ja andeks saada. See aitab tuua teieni armastust ja suunata armastavat energiat universumisse.

Vääris- ja poolvääriskive on alates salvestatud ajaloost kasutatud vaimseks, emotsionaalseks ja füüsiliseks tervendamiseks. Tervendajad üle kogu maailma kasutavad tervendavaid kristalle ja kive. Kristalle ja kive ei tohi kasutada ühegi terviseseisundi või vaevuse retseptina, diagnoosina ega ravina. Meie pakutav teave on oma olemuselt puhtalt metafüüsiline ega ole mingil juhul meditsiiniline. Kristalliravi ei ole iseseisev teraapia, vaid teraapia, mis on osa terviklikust tervendavast lähenemisest.

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.