Allahindlus!

Roosa kvarts südamekujuline viirukihoidja

7.05 (sisaldab käibemaksu)

3 laos

Kirjeldus

Roosa kvarts südamekujuline viirukihoidja

Roosa kvarts soodustab paranemist, tõmbab ligi armastust ning loob sisemise rahu ja kindlustunde. Siduge see südamekujuline roosakvarts oma lemmiku viirukipulgalõhnaga, et leevendada stressi ja puhastada meelt. Kristall mahutab ühe viirukipulga. Selle kivi looduslikkuse tõttu võib selle suurus, kuju ja värvus erineda pildil olevast kivist.

Roosast kvartsist lähemalt

Roosa kvartsi tähendus on armastus ja kaastunne.Roosa Kvarts räägib igasugusest armastusest, alates tervendavast suhtlemisest perega kuni sügavama sideme arendamiseni abikaasade ja sõpradega ning isegi enese eest hoolitsemisest.

Füüsilised tervendavad omadused

*Aitab parandada vereringet ja tugevdab südame tervist

*Hea raseduse ajal.

Emad on pikka aega pöördunud Roosa Kvartsi võimsa väe poole kogu raseduse ajal. Väidetavalt aitab roosa kvarts tänu oma sügavale naiselikule energiale kaitsta ema ja sündimata last rasedusega seotud probleemide eest. Värsketele emadele on Roosa Kvarts sõbralik kivi, sest väidetavalt aitab see luua purunematuid sidemeid ja laseb armastuse energial voolata.

Vaimsed ja emotsionaalsed tervendavad omadused

*Aitab ravida emotsionaalseid haavu

*Kutsub esile rohkem kaastunnet ja hoolitsust

Teine nimi, mille järgi Roosa Kvarts on tuntud, on Südamekivi. Nagu mainitud, on Roosa Kvarts tugevalt seotud südametšakraga ja seda kristalli kasutatakse sageli südame paranemiseks sügavatest emotsionaalsetest haavadest tekkinud valust või traumast. Roosa Kvartsi kasutatakse soovitatakse ka neile, kes ihkavad oma ellu rohkem armastust. See ei pea alati esinema romantilise armastuse vormis, vaid pigem sügava kaastunde ja hoolitsuse tunde leidmises selles maailmas – eriti kui see pärineb ühest kõige olulisemast allikast, kes seda võib tuua – iseendast.

Põleta roosa kvartsi viirukihoidjas armastusega seotud viirukeid : KANEEL, VANILJE, ROOS.

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange