Salvei ja lavendel rituaaltõrvik 10 cm

9.00 (sisaldab käibemaksu)

5 laos

Kirjeldus

Salvei ja lavendel rituaaltõrvik 10 cm

Valge salvei ja lavendel moodustavad imeliselt lõõgastava koosluse. Selle tõrvikuga puhastate oma maja ja vaimu negatiivsest energiast. Saate seda kasutada ka lõhnade eemaldamiseks. Indiaanlased läksid vaimsele teekonnale läbi puhastavate rituaalide. Nii ajasid nad kurjad vaimud välja ja said iseendaga uuesti kokku. 

Puhastusrituaali läbiviimine pole keeruline.  Kõik, mida vajate, on tulekindel nõu või merekarp ja ürte või rituaaltõrvikut. Süütage ürdid või tõrvik ja oodake, kuni näete leeki. Puhuge see ära, nii et ürdid hakkavad hõõguma. Pärast seda hakkab suits levima. Esmalt puhastage ennast. Kõige parem on seda teha tõrvikuga enda ümber  aeglaselt viibutades. Alusta alati suunaga alt ülesse. Seejärel üle pea ning ringitades ümber enda. Kui lõpetad, aseta tõrvik põlenud otsaga allapoole tulekindlasse anumasse. Seejärel alusta ruumide puhastamist.

Käige tõrvikuga läbi kõik riuumid soovides samal ajal, et kõik negatiivne lahkuks teie kodust ja hea energia tuleks teie koju. Soovitame rituaali läbiviimise ajal alati akna või ukse avada. See on oluline ventilatsiooni jaoks ja tagab ka selle, et negatiivsus väljub ja postiivne energia tuleks asemele.

Seiskunud või negatiivsel energial võib olla äärmiselt kahjulik mõju teie vaimsele ja füüsilisele seisundile ning arvatakse, et see avaldub isegi sellistes asjades nagu õnne ja edu puudumine, samuti valu ja haigus.

Salveid soovitatakse põletada  iga uue nädala alguses, et eelmise nädala pingetest. Kasutage rituaaltaimede tõrvikut või ürte siis, kui tunnete, et teie ümber pole kõik hästi.

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange