Seleniidist ümmargune kauss 10cm

20.25 (sisaldab käibemaksu)

2 laos

Kirjeldus

Seleniitkivi on oma nime saanud Kreeka jumalanna Selene järgi, kes mütoloogia järgi tähistab kuud, puhtuse sümbolit. See on ainulaadne mineraal, mis võlus inimkonda oma ilu ja omadustega sajandeid tagasi.

Kasuta seda kaussi näiteks oma kristallide ja ehete hoidmiseks ja laadimiseks, sest seleniidil on võime sinu kristalle negatiivsest energiast puhastada.

Seleniit on kivi, mis kutsub sind olema avatud ja aus, puhas ja vabastatud ning tooma andestust olukordadesse, mis sind enam ei teeni. Seleniit aitab teil teha seda emotsionaalset lahtilaskmise tööd, et saaksite tõusta üles oma vä.

Seleniit parandab eelkõige und ja rahustab ärevust. Samuti tõstab see keskendumisvõimet ja aitab mõtetel selgineda. Just nende omaduste pärast sobib seleniitkauss suurepäraselt sissepääsude lähedusse, magamistuppa ja isegi kontoritesse või tööruumidesse.

Seleniit on suurepärane vahend nende energiaplokkide eemeldamiseks, mis takistavad teil elada oma täielikus harmoonias. Tehes tihedat koostööd kõrgemate tšakratega, nagu kroontšakra ja kolmanda silma tšakra, hoiab seleniit valgust ja energiat voolamas, nii et olete avatud ja alati valmis vastu võtma sõnumeid, mida universum teile saadab. Kui toote enda ellu Seleniidi, siis alustab see tööd Südametšakraga. Kui südametšakra pole terve ja avatud, ei saa energia ka kõrgematesse tšakratesse voolata. Kui meie süda on avatud, oleme täidetud kaastunde ja armastusega ning me usaldame neid sõnumeid, mis võivad meie ellu ilmuda.

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange