Sodaliit puhas sinine- ülim teejuht

3 makset 0.58€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

1.75 (sisaldab käibemaksu)

12 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Ümbritse end harmoonia ja rahustava energiaga, kasutades sodaliit kridstalli.

Sodaliit on kristall, mis käivitab teie ellujäämisinstinkti, kuigi mitte hirmupõhiselt. See on kivi, mis tuletab teile meelde, et peate kasutama neid võimsaid instinkte ja leidma tasakaalu pea ja südame vahel, et saaksite alati elada kooskõlas oma tõelise minaga. Neile, kes armastavad elada oma loomingulise poolega kooskõlastatud elu, on Sodaliit kristall, mis sütitab kujutlusvõimet ja julgustab kunstilist väljendust.

Sodaliit, mida tähistatakse ühe võimsaima kristallina keha mürgiste vibratsioonide eemaldamiseks, mis on kõige enam seotud hirmu ja süütundega, tõukab teid kõrgemale, et väita, et eneseusalduse suurendamiseks on vaja enesekindluse selgust ja emotsionaalset intelligentsust. Nagu mainitud, on see kivi, mis soovib, et te mitte ainult ellu jääks, vaid ka täielikult areneksite oma olemuse parimal viisil. 

Sodaliit on teie füüsilise võimekuse tõstmisel helde. Alustuseks on see kurgutšakra kivi, mis on abiks suhtluse edendamisel.. Kuna see tõstab enesehinnangut ja suurendab teie sisemist usaldust, kutsub see teid kasutama oma häält. Kui teil on tavaliselt kurguprobleeme, kui teil on probleeme häälepaeltega ja kui teil on probleeme häälekäheduse või muude kõriprobleemidega, leevendab Sodaliit kõiki kurguga seotud probleeme, et saaksite rääkida tõtt. See on ka suurepärane vääriskivi immuunsüsteemi tugevdamiseks, palaviku alandamiseks, vererõhu alandamiseks.

Vääris- ja poolvääriskive on alates salvestatud ajaloost kasutatud vaimseks, emotsionaalseks ja füüsiliseks tervendamiseks. Tervendajad üle kogu maailma kasutavad tervendavaid kristalle ja kive. Kristalle ja kive ei tohi kasutada ühegi terviseseisundi või vaevuse retseptina, diagnoosina ega ravina. Meie pakutav teave on oma olemuselt puhtalt metafüüsiline ega ole mingil juhul meditsiiniline. Kristalliravi ei ole iseseisev teraapia, vaid teraapia, mis on osa terviklikust tervendavast lähenemisest.

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.