SODALIIT – ülim teejuht

2.503.50 (sisaldab käibemaksu)

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.

Kirjeldus

Sodaliit on kristall, mis käivitab teie ellujäämisinstinkti, kuigi mitte hirmupõhiselt. See on kivi, mis tuletab teile meelde, et peate kasutama neid võimsaid instinkte ja leidma tasakaalu pea ja südame vahel, et saaksite alati elada kooskõlas oma tõelise minaga.  Sodaliit kristall sütitab kujutlusvõimet ja julgustab kunstilist väljendust.

Sodaliit on teie füüsilise võimekuse tõstmisel helde. Alustuseks on see kurgutšakra kivi, mis on abiks suhtluse edendamisel. Kuna see tõstab enesehinnangut ja suurendab teie sisemist usaldust, kutsub see teid kasutama oma häält. Kui teil on tavaliselt kurguprobleeme, kui teil on probleeme häälepaeltega ja kui teil on probleeme häälekäheduse või muude kõriprobleemidega, leevendab Sodaliit kõiki kurguga seotud probleeme. See on ka suurepärane vääriskivi immuunsüsteemi tugevdamiseks, palaviku alandamiseks, vererõhu alandamiseks.

Sodiaagimärk: Neitsi, Ambur

Kasulikku- peale kristallide kättesaamist puhasta need, lae ja programmeeri!

Erinevate puhastamise ja laadimise viiside kohta saad lugeda siit.

Programeerimine:

1. Hoia kritalli enda vasakus käes (vasakukäelisd paremas käes).
2.  Mõtle läbi, millega sa tahad, et see kristall sind toetaks, olgu selleks siis uue töökoha leidmine või armastuse leidmine. Hoides endiselt kivi vasakus käes, kujutage ette ja tunnetage, mis tunne oleks, kui te selle soovi saavutaksite. Kujutlege nagu see soov oleks juba täitunud.
3.Kui olete oma soovi visualiseerinud andke oma kristallile ülesanne öeldes “Programmeerin su tooma oma ellu armastuse. Aitäh” või mida sa iganes soovid.
4. Kanna kristalli kaasas või hoia enda läheduses, et sinu soov saaks täituda.

 

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange