Tiigrisilm -rikkuse ja julguse kivi

3 makset 0.65€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

1.95 (sisaldab käibemaksu)

9 laos

Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Tiigrisilm ühendab endas elujõudu soodustavad omadused. Kui soovite oma isikliku jõu eest hoolitseda ja emotsionaalsetest blokkidest võitu saada, on see vääriskivi ideaalne. Selle julge ja julgustav energia teeb ka rikkuse ligimeelitamisel imesid.

METAFÜÜSILISED OMADUSED:

Milla kasutada: julgus, jõud, isiklik jõud

Tšakra: Päikesepõimik, Sakraal

Tähtkuju: Kaksikud, Lõvi

Elemendid: maa, tuli

Tiigrisilm on elujõu ja jõu kivi. See pakub kaitset ja suurendab terviklikkust. Arvatakse, et see suurendab jõukust ja küllust. Tiigrisilm annab teile jõu näha positiivset igas olukorras ning annab energiat kehale ja vaimule.

Päikesepõimiku tšakra asub naba lähedal. Paljud arvavad, et see on  jõukeskus. Tasakaalustatud päikesepõimiku tšakra aitab teil tunda end võimsa ja enesekindlana. See aitab tunda end tugevana ja valmis vastu võtma tulevasi väljakutseid. Päikesepõimiku tšakra on seotud tule elemendiga. 

Sakraaltšakra asub alakõhus. Seda seostatakse kirega elu, kunsti ja suhete vastu. Tasakaalustatud sakraaltšakra aitab teil kontrollida oma isiklikku jõudu.. Sakraaltšakra juhib teie loovust ja positiivsust. Kui see on tasakaalust väljas, võite tunda end loiuna ja inspireerituna. Kui see on tasakaalus, on sul positiivset energiat uuteks algusteks ja uuteks võimalusteks.

Vääris- ja poolvääriskive on alates salvestatud ajaloost kasutatud vaimseks, emotsionaalseks ja füüsiliseks tervendamiseks. Tervendajad üle kogu maailma kasutavad tervendavaid kristalle ja kive. Kristalle ja kive ei tohi kasutada ühegi terviseseisundi või vaevuse retseptina, diagnoosina ega ravina. Meie pakutav teave on oma olemuselt puhtalt metafüüsiline ega ole mingil juhul meditsiiniline. Kristalliravi ei ole iseseisev teraapia, vaid teraapia, mis on osa terviklikust tervendavast lähenemisest.

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.