UNAKIIT-uued algused

3.204.50 (sisaldab käibemaksu)

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.

Kirjeldus

Unakiit on äärmiselt võimsa tervendava energiaga, mis aitavab meil ära tunda negatiivseid emotsioone ja nendega toime tulla, et saaksime emotsionaalselt paraneda ja elus edasi liikuda.

Need looduslikud poleeritud kivid aitavad tugevdada suhteid, toetavad enesearmastust, tõstavad teie minapilti ja ravivad mineviku emotsionaalseid haavu. Uniakiit puhastab aeglaselt teie südant seisvast energiast ja negatiivsetest emotsioonidest. Unakiit on hea ka uute alguste, eriti uue suhete ajal.

Unakiit on väga võimas tervendaja mitmel tasandil. See võimaldab meil ära tunda ja silmitsi seista negatiivsete emotsioonidega, millest me kinni hoiame, ning aitab teil emotsionaalselt paraneda, et saaksite elus edasi liikuda. Unakiit aitab luua tugevaid suhteid ja toetab enesearmastust. See aitab vabaneda halbadest harjumustest ja vabaneda negatiivsetest mõtetest. Unakiit on eelkõige südameravitseja.See aitab tõsta sinu minapilti ja ravib varasemaid emotsionaalseid haavu.

Kui oled lapseootel, siis kanna kristalli kaasas kuni sünnituseni, sest see kaitseb sind ja last.

Sodiaagimärk: Skorpion

Kasulikku- peale kristallide kättesaamist puhasta need, lae ja programmeeri!

Erinevate puhastamise ja laadimise viiside kohta saad lugeda siit.

Programeerimine:

1. Hoia kritalli enda vasakus käes (vasakukäelisd paremas käes).
2.  Mõtle läbi, millega sa tahad, et see kristall sind toetaks, olgu selleks siis uue töökoha leidmine või armastuse leidmine. Hoides endiselt kivi vasakus käes, kujutage ette ja tunnetage, mis tunne oleks, kui te selle soovi saavutaksite. Kujutlege nagu see soov oleks juba täitunud.
3.Kui olete oma soovi visualiseerinud andke oma kristallile ülesanne öeldes “Programmeerin su tooma oma ellu armastuse. Aitäh” või mida sa iganes soovid.
4. Kanna kristalli kaasas või hoia enda läheduses, et sinu soov saaks täituda.

 

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange