Unakiit -uued algused

3 makset 0.62€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

1.85 (sisaldab käibemaksu)

11 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Unakiit on äärmiselt võimsa tervendava energiaga, mis aitavad meil ära tunda negatiivseid emotsioone ja nendega toime tulla, et saaksime emotsionaalselt paraneda ja elus edasi liikuda. Need looduslikud poleeritud kivid aitavad tugevdada tugevaid suhteid, toetavad enesearmastust, tõstavad teie minapilti ja ravivad mineviku emotsionaalseid haavu. Nad leevendavad emotsionaalset kogunemist, puhastades aeglaselt teie südant seisvast energiast ja negatiivsetest emotsioonidest. Unakiit on hea ka uute alguste, eriti uue armastuse suhete ajal.

METAFÜÜSILISED OMADUSED:

Millal kasutada: uus algus, emotsionaalne tugi, südameravitseja

Tšakra: Kolmas silm

Tähtkuju: Skorpion

Elemendid: Maa

Unakiit on väga võimas tervendaja mitmel tasandil. See võimaldab meil ära tunda ja silmitsi seista negatiivsete emotsioonidega, millest me kinni hoiame, ning aitab teil emotsionaalselt paraneda, et saaksite elus edasi liikuda. Unakiit aitab luua tugevaid suhteid ja toetab enesearmastust. See aitab vabaneda halbadest harjumustest ja vabaneda negatiivsetest mõtetest. Unakiit on eelkõige südameravitseja.See aitab tõsta sinu minapilti ja ravib varasemaid emotsionaalseid haavu.

Vääris- ja poolvääriskive on alates salvestatud ajaloost kasutatud vaimseks, emotsionaalseks ja füüsiliseks tervendamiseks. Tervendajad üle kogu maailma kasutavad tervendavaid kristalle ja kive. Kristalle ja kive ei tohi kasutada ühegi terviseseisundi või vaevuse retseptina, diagnoosina ega ravina. Meie pakutav teave on oma olemuselt puhtalt metafüüsiline ega ole mingil juhul meditsiiniline. Kristalliravi ei ole iseseisev teraapia, vaid teraapia, mis on osa terviklikust tervendavast lähenemisest.

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.