Unenäopüüdja Cream/Coffee/Choc

3 makset 1.58€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

4.75 (sisaldab käibemaksu)

6 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Unenäopüüdja Cream,Coffee või Choc

Unenäod ei ole ainult uneaegse ajutegevuse tagajärjed. Neil on meie emotsioonidele sügav mõju. Erksast ja positiivsest unenäost ärkamine toob endaga kaasa lootuse, elevuse ja tulevikupüüdlused. Head unenäod on hinnalised kogemused, millest me kindlasti lahku minna ei taha. Traditsioonilises Feng Shuis on tööriist, mida tuntakse unenäopüüdjana, mis püüab häid unenägusid lõksu ja pakub kaitset halbade unenägude või õudusunenägude eest. Feng Shui unenäopüüdjad on tavaliselt puidust rõngad, mille peale on kootud lahtine võrk sulgede või helmestega.

Magamistuba: nende pühade esemete peamine eesmärk on kaitsta magavaid inimesi, eriti imikuid ja lapsi, halbade unenägude ja nende negatiivsete mõjude eest. Seega on nende voodi kohale või lähedale riputamine ideaalne unenäopüüdjate paigutus.

Uksed/aknad: energiate sisenemispunkt, nagu välisuks või aknad, on alternatiivne koht unenäopüüdjate paigutamiseks. Neid saab riputada ka verandale või rõdule, kaitseks isegi autosse.

Unenäopüüdja tüübid Unenäopüüdjad on tänapäeval saadaval erinevatest materjalidest. Parima efekti saavutamiseks on aga oluline, et objekt sisaldaks viit looduse elutähtsat elementi maad, tuld, vett, puitu ja metalli. Valige alati unenäopüüdjad, mis on valmistatud looduslikest elementidest, mitte tehistoodetest. 

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.