Valge hauliit – rahustab

3 makset 0.58€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

1.75 (sisaldab käibemaksu)

9 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Valge hauliit on äärmiselt rahustav kivi. See võib rahustada üliaktiivset meelt ja hajutab negatiivsed mõtted. Valge hauliit häälestab teid teie vaimsusele ja aitab teie vaimseid eesmärke saavutada. See rahustab meelt ja on abiks mediteerimisel. Valge hauliit ühendub teie kolmanda silma tšakraga ja avab teie meele rahustavatele ja rahulikele unenägudele. See kasvatab kannatlikkust teiste ja iseendaga ning aitab lahustada viha. Valge hauliit valmistab teie meeled ette tarkuse saamiseks ja ühendab teid teie vaimsusega. See on eriti kasulik rahulikuks ja kosutavaks uneks.

METAFÜÜSILISED OMADUSED:

Millal kasutada: rahustamine, une toetamine, meditatsioon

Tšakra: Kolmas silm

Tähtkuju: Kaksikud

Elemendid: õhk

Kolmanda silma tšakra asub otsmikul. Seda seostatakse tarkuse ja vaimsusega. Nägemisvõime läheb kaugemale sellest, mida meie silmad on võimelised nägema, võimaldades meil olla kontaktis kõrgemate metafüüsiliste ja vaimsete teedega. Kolmanda silma tšakra võimaldab näha ennast ja teisi “selgemalt”. See ühendab teid teie sisemise eesmärgi ja tunnetega ning avab teid inspiratsioonile ja vaimsele valgustumisele.

Vääris- ja poolvääriskive on alates salvestatud ajaloost kasutatud vaimseks, emotsionaalseks ja füüsiliseks tervendamiseks. Tervendajad üle kogu maailma kasutavad tervendavaid kristalle ja kive. Kristalle ja kive ei tohi kasutada ühegi terviseseisundi või vaevuse retseptina, diagnoosina ega ravina. Meie pakutav teave on oma olemuselt puhtalt metafüüsiline ega ole mingil juhul meditsiiniline. Kristalliravi ei ole iseseisev teraapia, vaid teraapia, mis on osa terviklikust tervendavast lähenemisest.

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.