Viirukihoidja sinine hamsa käsi

3 makset 1.79€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

5.38 (sisaldab käibemaksu)

Laost otsas

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.

Kirjeldus

Viirukihoidja sinine hamsa käsi

Mõõt 26cm

Kas otsite lihtsat silmatorkava sinise värviga viirukihoidjat? Suusakujulised viirukipõletid on kõige lihtsamat tüüpi hoidikud. Viirukihoidja on varustatud auguga, kuhu saab asetada viirukipulga viltu nii, et tuhk kukub ilusti ettenähtud kohta. Viirukipõleti valmistatud kvaliteetsest puidust ja viimistletud käsitsi.

Hamsa käsi on ilus sümbol, mida olete ilmselt paljudes olukordades näinud. Võib-olla olete seda ehetes näinud ja mõelnud, mida tähendab Hamsa käe sümbol. Hamsa käsi on püstine käsi, millel näib olevat kaks vastassuunda suunatud pöialt, mille keskel on kolm sõrme koos.

Sellel on peopesal suur silm, mis on selle üks silmatorkavamaid omadusi ja suur osa Hamsa sümbolist.

Hamsa käe keskel olev silm ei ole mõeldud “kurjaks silmaks“, vaid selle asemel, et tõrjuda kurja silma (nagu ka viis sõrme). Siiski on oluline teada, et Hamsa käsi tähendab erinevaid asju, olenemata sellest, kas see on üles või alla.

Ülespoole suunatud Hamsa käsi kaitseb kandjat või omanikku kurja eest Kaasaegses ühiskonnas usuvad inimesed, et see hoiab ära nii omaniku kui ka teiste inimeste negatiivsed mõtted. Samuti võib sõrmi laiali ajada, et kurjust veelgi enam eemale hoida.

Hamsa sõmboli kandmine suunaga alla  tähendus on küllus ja positiivsus. See stiil kutsub teie ellu positiivseid asju.
Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.