fbpx

Näitan tulemusi 1–30, kokku 32 tulemust

 • 849.00 (sisaldab käibemaksu)

  Mountain Buggy +one kasvab koos sinu perega. Tegemist on Urban Jungle maastikukäruga, mida saab kasutada nii ühe lapse kui ka kahega. Komplektis on istumisosa, turvakaar, lisaiste ja istmepehmendus.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • Mountain Buggy Cosmopolitan on stiilne neljarattaline, millel on õhkkambritega rehvid ja vedrustus. Sujuv liikumine nii linnas kui ka raskemal maastikul. Komplektis on raam, istumisosa ja turvakaar.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 749.00 (sisaldab käibemaksu)

  Mountain Buggy Duet on turu kõige kompaktsem kahelapsekäru, mille teljevahe on sama lai kui enamikel ühelapse kärudel, kuid ometigi mahutab mugavalt sõitma kaks last ja seda kombineeritult erinevate võimalustena (turvahäll, vankrikorv, istumisosa, ühelapsekäru). Komplekti kuulub 2 istumisosa ja turvakaar.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva

  Quick View
 • Mountain Buggy Duet as Single on lapsevanematele, kes armastavad mugavat liikumist ja ladustamist, sest käruga on kaasas mugav kaubakorv. Samuti annab antud mudel võimaluse hiljem kasutada sama raami kahe lapsega, lisades turvahälli, vankrikorvi või istumisosa. Komplektis on raam, istumisosa ja kaubakorv.

  Tarneaeg 1-20 tööpäeva.

  Quick View
 • 349.00 (sisaldab käibemaksu)

  Mountain Buggy Mini on ideaalne linnakäru, kõige kergem ja õhem Mountain Buggy.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva!

  Quick View
 • Nano Duo – vaid 9 kg kaaluv jalutuskäru kahele lapsele! Täislamava funktisooni, ruumikate istmete ja mahuka kaubakorviga, ideaalne sõiduvahend linnas liiklemiseks!

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 549.00 (sisaldab käibemaksu)

  Nano eritrükid, mis muutuvad iga aasta vastavalt Hiina kalendri loomale. UUS Nano Duo – vaid 9 kg kaaluv jalutuskäru kahele lapsele! Täislamava funktisooni, ruumikate istmete ja mahuka kaubakorviga, ideaalne sõiduvahend linnas liiklemiseks!

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 279.00 (sisaldab käibemaksu)

  Nano on parim käru, mis pakub reisimiseks kergust ja mugavust. Nano kaalub vaid 5,9 kg ja on kokkupandult mõõtmetes 54 x 31 x 51, ideaalne reisikaaslane lennukisse, rongi või autosse. Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 699.00 (sisaldab käibemaksu)

  Terrain on Mountain Buggy lipulaev, mis rahuldab ka kõigema nõudlikuma vanema vajadused. Stiilse välimuse taga on väga mugavate sõiduomadustega spordikäru, mille saab rataste vahetusega (komplektis) kergesti muuta igapäeva jalutuskäruks.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 199.00 (sisaldab käibemaksu)

  UUS! Go Phil&Tedsilt – jalutuskäru, mis teeb vanemate elu veelgi lihtsamaks ja pingutuste vabamaks! Vaid 5kg! Käib kiirelt ja lihtsalt kokku ning on kokkupandult kompaktne. 4 x 5,5 tollised torkekindlad EVA rehvid.

  Tarneaeg 1-10 tööpäeva.

  Quick View
 • 180.00 (sisaldab käibemaksu)

  Phil&Teds Go (istmepehmendus ei kuulu komplekti)– jalutuskäru, mis teeb vanemate elu veelgi lihtsamaks ja pingutuste vabamaks! Vaid 5kg! Käib kiirelt ja lihtsalt kokku ning on kokkupandult kompaktne. 4 x 5,5 tollised torkekindlad EVA rehvid.

  Tarneaeg kuni 15 tp.

  Quick View
 • 19.90 (sisaldab käibemaksu)

  Tõsta laps endale lähemale, kui jalutad kodus või võõrsil. Tõstab isteosa ja vankrikorvi kõrgemale.

  Tarneaegb 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 19.90 (sisaldab käibemaksu)

  Selle Phil&Teds kotiga hoiad oma tähtsamad tarbed käeulatuses. Kotil on kaks kinnitust, millega on seda lihte sangale kinnitada ja kaks pudelitaskut ning lukk pealmise sahtli sulgemiseks.

  Tarne 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 599.00 (sisaldab käibemaksu)

  Dash (2019) on ideaalne ühelapse linnakäru või igati asjalik tandemkäru- kaks ühes! Igale maitsele kohandatav, loodud linnaseikluste jaoks, sest liugleb kergelt tänavatel torkekindlate aeromaxx rehvidega ja mugavust lisab vedrustus igal rattal. Silmapaistev ja stiilne käru, millel on kasutatud vastupidavaid ja ilusaid materjale. Mitmed istumisosa kaldenurgad ja täislamav asend on õige valik ka sinu vastsündinu jaoks! Lisaks lihtne kokkupanek ja seisuasend, et hoida käru määrdumise eest. Soovid lapsega rohkem silmkontakti? Saad juurde hankida lisaistme, mida saab kasutada selgsõidusuunas istmena ja hiljem, kui tekib vajadus, siis tandem kahelapse jalutuskäruna. Käru jalajälg sellest suuremaksei muutu! Jalutuskäru on ideaalne kaaslane nii ühe kui kahe lapsega, olles samas stiilne, funktsionaalne ja lihtsa liikuvusega. Vali meelepärane istmepehmendus, mille jalutuskäruga tasuta kaasa lisame.

   

  Tarne kuni 15 tööpäeva.

  Quick View
 • 49.00 (sisaldab käibemaksu)

  Kanna oma lapse tähtsamaid tarbeid just selles, stiilses ja mugavas beebitarvete kotis! Kotil on mitmed sise- ja välistaskud, lisaks 2 pudelihoidjat ning piisavalt ruumi kõige vajaliku kaasaskandmiseks. Hiljem saad mahutada kotti ka sülearvuti või tööasjad! Ja see pole kõik! Komplektis on lisaks väiksem õlakott, mis mahutab väiksemad asjad ning mida on hea kanda üle õla või asetada käru sanga külge.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 399.00 (sisaldab käibemaksu)

  Dot (2019) jalutuskäruga naudid elu. Kitsas ja kompaktne kolmerattaline, millega saad vastu minna igapäeva toimingutele, ühe või kahe lapsega. Dot jalutuskäru on kõik mida vajad oma lapsevanema tegevuste juures. Ilma suurt vaeva nägemata tagab see erakordse kasutusmugavuse, on kerge kaaluga ja väga lihtsalt manööverdatav. Dot rõõmustab linnainimesi oma kitsa laiusega liueldes üle konarlike teede ja äärekivide imelise kergusega. Dot sobib igas vanuses – sealjuures ka juba vastsündinule oma täislamava asendiga, ja mitme erineva kaldenurgaga suuremale lapsele. Lisaks teeb elu mugavaks käru kokkupandult ja püstises asendis, mis hoiab käru määrdumise eest. Kasuta kompaktset käru selg sõidusuunas ühe lapsega või nägu sõidusuunas ühe või kahe lapsega, lisades juurde lisaistme. Igaljuhul jääb tandemkäru jalajälg sama suureks, kui ühelapse kärul. Ülimalt praktiline ja rahakotisõbralik jalutuskäru. Vali oma kärule meelepärane istmepehmenduse värv, mille lisame tasuta kaasa!

  Tarneaeg kuni 15 tööpäeva.

  Quick View
 • 69.00 (sisaldab käibemaksu)
  Unikaalne termokott, mis on täiesti isoleeritud, hoiab toidu nii sooja kui külmana. Igloo termokotil on kolm osa : Igloo termokott, Igloo lisasisu ning sangale kinnituv Diddy termokott. Lisasisuga on ülilihtne vajalik kaup viia Igloo termokotist külmkappi või vastupidi. Lisaks on komplektis veel lisakott, mida saab kinnitada nii sanga külge, kui asetada teise koti sisse. Lihtne ja mugav, et hoiustada külmikust võetud kaupa või hoida beebitoit soojana.
  Tarneaeg 1-15 tp
  Quick View
 • 149.00 (sisaldab käibemaksu)

  Tandemkärude kõige mitmekülgsem lisa. Lisaiste on kõige vajalikum kolmerattalistel Phil&Teds jalutuskärudel, et panna laps istuma selg sõidusuunas. Hoia oma laps enda lähedal säilitades silmkontakti ja hiljem kasutades lisaistet kahe lapsega. Tänu sellele, et lisaistmega muutub jalutuskäru kahelapse käruks, on võimalik ikkagi kergelt manööverdada läbi ukseavade ja rahvarohkete paikade. Lisaväärtuse tõstmiseks saab istmele hankida juurde Lazyted lamamistooli raami ( eraldi toode), mis muudab istumisosa lamamistooliks.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 149.00 (sisaldab käibemaksu)

  Hoia oma vastsündinu enda lähedal just selle Phil&Teds jalutuskärudele loodud vankrikorviga. Vankrikorv on disainitud spetsiaalselt mugavaks kasutamiseks, UPF50 päikesekaitse materjalist, et väike laps oleks kaitsud, sinu käeulatuses ja saaks mõnusalt oma pesas pikutada. Lisaks sobib vankrikorv üleöö magamiseks ja kõige lihtsam on see asetada Lazyted raamile ( toode eraldi saadaval).

  Tarneaeg 1-15 tp.

  Quick View
 • 39.00 (sisaldab käibemaksu)

  Vihmakile kaitseb sinu last tuule ja vihma eest ning sääsevõrk putukate eest. Katted on hea õhu läbilaskvusega ja hästi sobivad just Snug vankrikorvile.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 29.00 (sisaldab käibemaksu)

  Kaubakott, mida on lihtne paigutada jalutuskäru alla ja vajadusel viia kaup kotiga koju. Parim vahend mugavaks kaupade liigutamiseks ühest kohast teise. Lihtsalt kokkuklapitav hetkedel, kui ei leia kasutust.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 49.00 (sisaldab käibemaksu)

  Phil&Teds lamamistooli raam, millele saad asetada nii vankrikorvi, kui ka lisaistme. Raami saab lihtsalt kokku panna ja see ei võta palju ruumi, kui oled kodus või võõrsil.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 19.00 (sisaldab käibemaksu)

  Phil&Teds pudelihoidja.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 29.00 (sisaldab käibemaksu)

  Sääsevõrk kaitseb last putukate ja kerge tuule eest. Vastupidav ja hingav võrk sinu jalutuskärule. Sobib Dot, Sport, Dash 2019+ jalutuskärudele.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 280.00 (sisaldab käibemaksu)

  Uus Smart on stiilne, musta raami ja mustade kangastega (istmepehmendus ei kuulu komplekti). Suur iste, reguleeritav jalatugi, pikk kaarvari, suur kaubakorv ja kompaktne kokkuvoltimine. Kasutatav alates sünnist turvahälli või kookoniga.

  Tarneaeg kuni 15tp.

  Quick View
 • Kolmerattaline, mis pakub vabadust ja kerget liikumismugavust ühe või kahe lapsega, sünnist väikelapse eani. Kärul on ülimugavad 12 tollised all-terrain õhkrehvid ja lisamugavuseks vedrustus neil kõigil. Stabiilne jalutuskäru, millega on lihtne ületada tänava äärekivisid ja ka raskemat maastikku, kompaktne raam kitsaste olude jaoks. Mitmed istumisosa kaldenurgad ja täislamav asend sinu vastsündinu jaoks! Lisaks lihtne kokkupanek ja käru püstine seisuasend! Lisaistmega saad muuta käru selg sõidusuunas jalutuskäruks ning nautida oma lapsega otsekontakti. Sama istumisosa saab lisada hiljem juurde käru kahe lapsega kasutades. Mugav ja kompaktne – ühelapse käru mugavusega tandemkäru. Maastikuratastega Sport jalutuskäru on kõik, mida vajad! Vali meelepärane istmepehmendus, mille lisame tasuta käruga kaasa.

  Tarneaeg kuni 15 tööpäeva.

  Quick View
 • 9.00 (sisaldab käibemaksu)

  Topsihoidja Phil&Teds jalutuskärudele!

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 49.00 (sisaldab käibemaksu)

  Tee oma Phil&Teds jalutuskärust reisisüsteem, et lihtsustada lapse kaasavõtmist autost ja tema sinna tagasi panemist, ilma et segaks lapse und. Uued ja innovatiivsed turvahälli adapterid, mis sobivad enamike turvahällidega sh Phil&Teds Alpha turvahällile.

  Tarneaeg kuni 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • 29.00 (sisaldab käibemaksu)

  Phil&Teds vihmakile, mis sobib Dot, Sport, Dash 2019+ jalutuskärudele. Kaitseb last vihma eest ning on õhku läbilaskev ning sobib nii ühele, kui kahele istmele.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • Voyager – stiilne ja nutikas jalutuskäru vabalt ringiliikumiseks nii ühe kui kahe lapsega. Jalutuskäru on kohandatud kergeks linnaliikluseks. Kärul on istumisosa, mida saab lihtsalt vahetada vankrikorviga ja tagasi istumisosaks, millel on erinevad kaldeasendid. Voyageril on 4 torkekindlat aeromaxx rehvi, kõigil rehvidel vedrustus ning kerge manööverdamise võime kitsastes oludes. Lisaks on käru lihtne kokku panna ja asetada püstisena seisma, et hoida seda määrdumise eest. Voyager on ideaalne ühelapse käru, kuid jääb ka kompaktseks kasutades kahe lapsega. Rohkem nutikaid lahendusi ja lihtne liiklemine!

  Tarneaeg kuni 1-15 tööpäeva.

  Quick View
X