fbpx

Näitan kõiki 4 tulemust

 • Dash (2019) on ideaalne ühelapse linnakäru või igati asjalik tandemkäru- kaks ühes! Igale maitsele kohandatav, loodud linnaseikluste jaoks, sest liugleb kergelt tänavatel torkekindlate aeromaxx rehvidega ja mugavust lisab vedrustus igal rattal. Silmapaistev ja stiilne käru, millel on kasutatud vastupidavaid ja ilusaid materjale. Mitmed istumisosa kaldenurgad ja täislamav asend on õige valik ka sinu vastsündinu jaoks! Lisaks lihtne kokkupanek ja seisuasend, et hoida käru määrdumise eest. Soovid lapsega rohkem silmkontakti? Saad juurde hankida lisaistme, mida saab kasutada selgsõidusuunas istmena ja hiljem, kui tekib vajadus, siis tandem kahelapse jalutuskäruna. Käru jalajälg sellest suuremaksei muutu! Jalutuskäru on ideaalne kaaslane nii ühe kui kahe lapsega, olles samas stiilne, funktsionaalne ja lihtsa liikuvusega. Vali meelepärane istmepehmendus, mille jalutuskäruga tasuta kaasa lisame.

   

  Tarne kuni 15 tööpäeva.

  Quick View
 • Dot (2019) jalutuskäruga naudid elu. Kitsas ja kompaktne kolmerattaline, millega saad vastu minna igapäeva toimingutele, ühe või kahe lapsega. Dot jalutuskäru on kõik mida vajad oma lapsevanema tegevuste juures. Ilma suurt vaeva nägemata tagab see erakordse kasutusmugavuse, on kerge kaaluga ja väga lihtsalt manööverdatav. Dot rõõmustab linnainimesi oma kitsa laiusega liueldes üle konarlike teede ja äärekivide imelise kergusega. Dot sobib igas vanuses – sealjuures ka juba vastsündinule oma täislamava asendiga, ja mitme erineva kaldenurgaga suuremale lapsele. Lisaks teeb elu mugavaks käru kokkupandult ja püstises asendis, mis hoiab käru määrdumise eest. Kasuta kompaktset käru selg sõidusuunas ühe lapsega või nägu sõidusuunas ühe või kahe lapsega, lisades juurde lisaistme. Igaljuhul jääb tandemkäru jalajälg sama suureks, kui ühelapse kärul. Ülimalt praktiline ja rahakotisõbralik jalutuskäru. Vali oma kärule meelepärane istmepehmenduse värv, mille lisame tasuta kaasa!

  Tarneaeg kuni 15 tööpäeva.

  Quick View
 • Kolmerattaline, mis pakub vabadust ja kerget liikumismugavust ühe või kahe lapsega, sünnist väikelapse eani. Kärul on ülimugavad 12 tollised all-terrain õhkrehvid ja lisamugavuseks vedrustus neil kõigil. Stabiilne jalutuskäru, millega on lihtne ületada tänava äärekivisid ja ka raskemat maastikku, kompaktne raam kitsaste olude jaoks. Mitmed istumisosa kaldenurgad ja täislamav asend sinu vastsündinu jaoks! Lisaks lihtne kokkupanek ja käru püstine seisuasend! Lisaistmega saad muuta käru selg sõidusuunas jalutuskäruks ning nautida oma lapsega otsekontakti. Sama istumisosa saab lisada hiljem juurde käru kahe lapsega kasutades. Mugav ja kompaktne – ühelapse käru mugavusega tandemkäru. Maastikuratastega Sport jalutuskäru on kõik, mida vajad! Vali meelepärane istmepehmendus, mille lisame tasuta käruga kaasa.

  Tarneaeg kuni 15 tööpäeva.

  Quick View
 • Voyager – stiilne ja nutikas jalutuskäru vabalt ringiliikumiseks nii ühe kui kahe lapsega. Jalutuskäru on kohandatud kergeks linnaliikluseks. Kärul on istumisosa, mida saab lihtsalt vahetada vankrikorviga ja tagasi istumisosaks, millel on erinevad kaldeasendid. Voyageril on 4 torkekindlat aeromaxx rehvi, kõigil rehvidel vedrustus ning kerge manööverdamise võime kitsastes oludes. Lisaks on käru lihtne kokku panna ja asetada püstisena seisma, et hoida seda määrdumise eest. Voyager on ideaalne ühelapse käru, kuid jääb ka kompaktseks kasutades kahe lapsega. Rohkem nutikaid lahendusi ja lihtne liiklemine!

  Tarneaeg kuni 1-15 tööpäeva.

  Quick View
X