fbpx

Näitan kõiki 16 tulemust

 • Tõsta laps endale lähemale, kui jalutad kodus või võõrsil. Tõstab isteosa ja vankrikorvi kõrgemale.

  Tarneaegb 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • Selle Phil&Teds kotiga hoiad oma tähtsamad tarbed käeulatuses. Kotil on kaks kinnitust, millega on seda lihte sangale kinnitada ja kaks pudelitaskut ning lukk pealmise sahtli sulgemiseks.

  Tarne 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • Kanna oma lapse tähtsamaid tarbeid just selles, stiilses ja mugavas beebitarvete kotis! Kotil on mitmed sise- ja välistaskud, lisaks 2 pudelihoidjat ning piisavalt ruumi kõige vajaliku kaasaskandmiseks. Hiljem saad mahutada kotti ka sülearvuti või tööasjad! Ja see pole kõik! Komplektis on lisaks väiksem õlakott, mis mahutab väiksemad asjad ning mida on hea kanda üle õla või asetada käru sanga külge.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • Unikaalne termokott, mis on täiesti isoleeritud, hoiab toidu nii sooja kui külmana. Igloo termokotil on kolm osa : Igloo termokott, Igloo lisasisu ning sangale kinnituv Diddy termokott. Lisasisuga on ülilihtne vajalik kaup viia Igloo termokotist külmkappi või vastupidi. Lisaks on komplektis veel lisakott, mida saab kinnitada nii sanga külge, kui asetada teise koti sisse. Lihtne ja mugav, et hoiustada külmikust võetud kaupa või hoida beebitoit soojana.
  Tarneaeg 1-15 tp
  Quick View
 • Tandemkärude kõige mitmekülgsem lisa. Lisaiste on kõige vajalikum kolmerattalistel Phil&Teds jalutuskärudel, et panna laps istuma selg sõidusuunas. Hoia oma laps enda lähedal säilitades silmkontakti ja hiljem kasutades lisaistet kahe lapsega. Tänu sellele, et lisaistmega muutub jalutuskäru kahelapse käruks, on võimalik ikkagi kergelt manööverdada läbi ukseavade ja rahvarohkete paikade. Lisaväärtuse tõstmiseks saab istmele hankida juurde Lazyted lamamistooli raami ( eraldi toode), mis muudab istumisosa lamamistooliks.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • Hoia oma vastsündinu enda lähedal just selle Phil&Teds jalutuskärudele loodud vankrikorviga. Vankrikorv on disainitud spetsiaalselt mugavaks kasutamiseks, UPF50 päikesekaitse materjalist, et väike laps oleks kaitsud, sinu käeulatuses ja saaks mõnusalt oma pesas pikutada. Lisaks sobib vankrikorv üleöö magamiseks ja kõige lihtsam on see asetada Lazyted raamile ( toode eraldi saadaval).

  Tarneaeg 1-15 tp.

  Quick View
 • Vihmakile kaitseb sinu last tuule ja vihma eest ning sääsevõrk putukate eest. Katted on hea õhu läbilaskvusega ja hästi sobivad just Snug vankrikorvile.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • Kaubakott, mida on lihtne paigutada jalutuskäru alla ja vajadusel viia kaup kotiga koju. Parim vahend mugavaks kaupade liigutamiseks ühest kohast teise. Lihtsalt kokkuklapitav hetkedel, kui ei leia kasutust.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • Phil&Teds lamamistooli raam, millele saad asetada nii vankrikorvi, kui ka lisaistme. Raami saab lihtsalt kokku panna ja see ei võta palju ruumi, kui oled kodus või võõrsil.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • Phil&Teds pudelihoidja.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • Sääsevõrk kaitseb last putukate ja kerge tuule eest. Vastupidav ja hingav võrk sinu jalutuskärule. Sobib Dot, Sport, Dash 2019+ jalutuskärudele.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • Topsihoidja Phil&Teds jalutuskärudele!

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • Tee oma Phil&Teds jalutuskärust reisisüsteem, et lihtsustada lapse kaasavõtmist autost ja tema sinna tagasi panemist, ilma et segaks lapse und. Uued ja innovatiivsed turvahälli adapterid, mis sobivad enamike turvahällidega sh Phil&Teds Alpha turvahällile.

  Tarneaeg kuni 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • Phil&Teds vihmakile, mis sobib Dot, Sport, Dash 2019+ jalutuskärudele. Kaitseb last vihma eest ning on õhku läbilaskev ning sobib nii ühele, kui kahele istmele.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • Phil&Teds sääsevõrk on õhku läbilaskev ja vastupidav kate , mis kaitseb last putukate ja kerge tuule eest. Sobib Voyagerile, kui kasutada ühte või ka kahte istet. Lisaks sobib Double kit (eraldi toode) lisaistme jaoks Dot, Dash ja Sport kärudele.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
 • Phil&Teds vihmakile on õhku läbilaskev ja vastupidav kate,mis kaitseb vihma eest . Sobib Voyagerile, kui kasutada ühte või ka kahte istet. Lisaks sobib Double kit (eraldi toode) lisaistme jaoks Dot, Dash ja Sport kärudele.

  Tarneaeg 1-15 tööpäeva.

  Quick View
X