Mahe Rosmariini (1,8-Cineole) eeterlik õli 10ml

Rosmariini eeterlik õli on hea juustele, ergutab  peanaha vereringet ja soodustab juuste kasvu. Jätab juuksed peale pesemist pehmeks ja siidiseks. Toetab hingamisteede tervist ja aitab fookust hoida.

SERTIFIKAAT Rosemary_Organic_R50111 Rosemary_Organic_R50112

13.30 (sisaldab käibemaksu)

4 laos

Kirjeldus

Rosmariini Eeterlik Õli (1,8-Cineole): Looduslik jõud sinu heaolu ja juuste ilu nimel

Rosmariin eeterlik õli kaotab väsimuse, värskendab mälu, stimuleerib mõtlemise selgust, ainevahetust ja vereringet. Sobib reuma ja lihaspingete raviks.

Rosmariini eeterlik õli on hea juustele, ergutab  peanaha vereringet ja soodustab juuste kasvu. Jätab juuksed peale pesemist pehmeks ja siidiseks.

Aroom: Rosmariini eeterlik õli avab oma lummava ja värske aroomiga uue maailma meeltele. Sellel on ergutav, ürdine ja puhas lõhn, mis rikastab sinu igapäevaelu.

Kasutusvaldkonnad:

  1. Lõõgastav Massaaž: Segades mõned tilgad rosmariini eeterlikku õli baasõliga, saavutad mitte ainult lõõgastava massaaži, vaid stimuleerid ka juuksefolliikuleid, soodustades tervislikku juuste kasvu.
  2. Keskendumise Toetamine: Rosmariini lõhn on tuntud vaimset selgust ja keskendumist soodustava toime poolest. Lisage paar tilka difuuserisse, et mitte ainult luua inspireeriv õhkkond, vaid ka toetada mentaalset fookust.
  3. Naha ja Juuste Tugi: Rosmariini eeterlik õli pakub juustele erilist hoolt, turgutades peanahka ja soodustades juuste kasvu. Lisage õli šampoonile või kandke kergelt peanahale koos baasõliga.
  4. Õhu Puhastamine: Kasutades rosmariini eeterlikku õli difuuseris, aitad puhastada õhku bakteritest ja ebameeldivatest lõhnadest, luues samal ajal värske ja mõnusa atmosfääri.

Hoiatused: Enne eeterliku õli kasutamist kontrolli, et sul ei esineks allergiat. Vältida otsest nahale kandmist puhtal kujul, lahjendades kandjaõliga vastavalt vajadusele.

NB! Väldi kõrge vererõhu korral!

SERTIFIKAAT Rosemary_Organic_R50111 Rosemary_Organic_R50112

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mahe Rosmariini (1,8-Cineole) eeterlik õli 10ml”

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange