Cinnamon Cassia eeterlik õli 10ml

*Toetab immuunsüsteemi

*Ergutab

*Soojendab ja lõdvestab pingul, valusaid lihaseid

SERTIFIKAAT Organic_Cinnamon_Cassia_-_CX0109ROrganic_Cinnamon_Cassia_Plant_Therapy_-_CX0110R

14.50 (sisaldab käibemaksu)

2 laos

Kirjeldus

Cinnamon Cassia eeterlik õli 10ml

Otse Hiina kaneelipuu koorest pudelisse, Orgaanilise Cinnamon Cassia autentne aroom on ületamatu. See on intensiivne, soe ja täis vürtsi, seega võite vaid ette kujutada, milline aroom levib teie eluruumides, kui seda hajutatakse. See on imeline lõhn, mida tuntakse üle maailma, eriti aga kasutatakse seda pühade ajal. Lihaspingete leevendamiseks kasutage orgaanilist Cinnamon Cassia soojendavas massaažisegus, kuid olge ettevaatlik, kuna seda on vaja väga vähe.

See on USDA sertifitseeritud orgaaniline eeterlik õli. See tähendab, et see õli on vaba geneetiliselt muundatud organismidest ning taimed kasvavad vabalt, ilma sünteetiliste väetiste abita ja mullas, mis on puhas keelatud ainete, nagu kahjulikud pestitsiidid, suhtes. Kui ostate sertifitseeritud orgaanilise toote, aitate kaasa ka bioloogilise mitmekesisuse säilitamisele! See aitab tagada, et meie loodusmaastikud ja nende ökosüsteemid säilivad ja püsivad järgnevate põlvkondade jaoks.

Kuidas kasutada:

Aromaatne: hajutada 1-2 tilka 100 ml vee kohta.

Paikselt: lahjendada kandjaga maksimaalselt 0,05%. Eeterlike õlide lahjendamine – Kräsupea – eeterlikud õlid (krasupea.ee)

SERTIFIKAAT Organic_Cinnamon_Cassia_-_CX0109ROrganic_Cinnamon_Cassia_Plant_Therapy_-_CX0110R

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange