Mahe APELSINI eeterlik õli 10ml

APELSIN eeterlikku õli kasutatakse stressi leevendamiseks, akne raviks, energiataseme tõstmiseks ja paljude teiste terviseprobleemide korral.

5.50 (sisaldab käibemaksu)

4 laos

Kirjeldus

APELSIN eeterlikku õli kasutatakse stressi leevendamiseks, akne raviks, energiataseme tõstmiseks ja paljude teiste terviseprobleemide korral.

Rahustava ja soojendava toime tõttu aitab leevendada depressiooni ja närvipinget. Aitab külmetuse, gripi vedelikupeetuse ja ülekaalu korral. Leevendab bronhiiti, rahustab magu, aitab kõhukinnisuse ja seedehäirete korral.

Apelsini eeterlikul õlil on mitmeid kasulikke omadusi, mis hõlmavad nii füüsilist kui ka vaimset tervist. Siin on mõned olulised omadused:

  1. Rahustav ja Stressileevendav: Apelsini eeterlik õli on tuntud oma meeldiva aroomi poolest, mis võib aidata leevendada stressi ja ärevust. Aroomiteraapia apelsini õliga võib luua rahustava atmosfääri, aidates lõõgastuda ja parandada meeleolu.
  2. Antidepressant: Apelsini lõhnal on antidepressantide omadused, mis võivad aidata leevendada melanhooliat ja parandada üldist vaimset heaolu. See võib olla kasulik vaimse tervise toetamisel.
  3. Nahahooldus: Apelsini eeterlik õli on niisutav ja võib aidata parandada naha elastsust. Lisades mõned tilgad oma nahahooldustoodetele või lahjendades õli kandmiseks, saab seda kasutada naha niisutamiseks ja pehmendamiseks.
  4. Seedetrakti Tugi: Apelsini õli võib aidata seedimist, leevendades gaase ja kõhuvalu. Seda võib kasutada ka söögiisu stimuleerimiseks.
  5. Antioksüdantide Rikas: Apelsini õlis on antioksüdante, mis võivad aidata neutraliseerida vabu radikaale, kaitstes seeläbi rakke oksüdatiivse stressi eest.
  6. Antibakteriaalne ja Antiseptiline: Apelsini eeterlik õli võib omada antibakteriaalseid ja antiseptilisi omadusi, aidates võidelda mikroobide vastu ja toetades üldist immuunsust.
  7. Energiat Tõstev: Apelsini õli ergutav aroom võib aidata suurendada energiataset ja virgutada meeli. See võib olla kasulik eriti hommikul või päeva jooksul energiataseme tõstmiseks.
  8. Põletikuvastane: Apelsini eeterlik õli võib omada põletikuvastaseid omadusi, mis võivad aidata leevendada põletikulisi seisundeid nii nahal kui ka kehas.

Märkus: Enne apelsini eeterliku õli kasutamist terviseprobleemide korral või kui olete rase, peaks alati olema konsultatsioon tervishoiutöötajaga. Samuti tuleks tagada õli nõuetekohane lahjendamine ja kasutamine vastavalt juhistele.

Säilitamine: jahedas, kuivas, päikesevalguse eest kaitstud kohas, lastele kättesaamatus kohas.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mahe APELSINI eeterlik õli 10ml”

Liitu ootenimekirjaga Me teavitame Sind kui toode on jälle saadaval. Palun sisesta oma kehtiv emaili aadress.
Secured By miniOrange